Marzyciele Pomagają dołączają do akcji Dzień Pluszowego Misia!

Więcej o samej akcji prowadzonej przez Fundację Mam Marzenie przeczytasz poniżej. Nasi wolontariusze pomogą przy pakowaniu pluszaków. Żebyśmy mieli ręce pełne roboty potrzebne są fundusze na zakup maskotek. Udostępnijcie, wesprzyjcie akcje!

Już po raz siódmy Fundacja Mam Marzenie organizuje obchody Dnia Pluszowego Misia. Wolontariusze Fundacji widząc potrzebę wsparcia psychologicznego dzieci przebywających w szpitalach, od 7 lat przekazują małym pacjentom pluszaki i zabawki właśnie w wyjątkowym Dniu Pluszowego Misia. Widzimy z jaką radością pluszaki są przyjmowane zarówno przez dzieci jak i rodziców znajdujących się w tak trudnej sytuacji życiowej jaką jest pobyt w szpitalu. Wierzymy, że taki przyjaciel potrafi być najlepszym pocieszycielem i powiernikiem sekretów.

Do tej pory zaprzyjaźnione instytucje organizowały zbiórki pluszaków. W związku z epidemią tej jesieni musieliśmy zmienić formułę i ograniczyć przekazywanie z rąk do rąk. W porozumieniu ze szpitalami podjęliśmy decyzję, by zaproponować Państwu zbiórkę pieniężną – do wyboru w dwóch wariantach albo poprzez portal https://zrzutka.pl/sdphm8 albo do dostarczonych Państwu puszek stacjonarnych. Za zebrane w ten sposób pieniądze zakupimy zabawki i artykuły plastyczne w liczbie dostosowanej do potrzeb i możliwości danego szpitala, a każde dziecko otrzyma bezpieczny prezent, który na pewno wywoła uśmiech na jego twarzy.

Zgłoszeń do akcji można dokonywać poprzez kontakt mailowy ma: dzienmisia.warszawa@mammarzenie.org W odpowiedzi otrzymacie Państwo prośbę o wypełnienie ankiety zgłoszeniowej, w której zadeklarujecie wybraną formę zbiórki (finansową wirtualną, finansową stacjonarną) oraz otrzymacie niezbędne informacje i materiały (plakaty, puszki) do przeprowadzenia akcji.

Akcja odbywa się również w innych miast Polski. Linki do zbiórek znajdują się na stronie https://mammarzenie.org/ oraz na wydarzeniu FB: https://fb.me/e/3H2yTt4lS.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.