30 czerwca, 2022

Agnieszka na Rajdzie Koguta

Wolontariusze, którzy wzięli udział w projekcie:

"Wszyscy dorośli byli kiedyś dziećmi, ale niewielu z nich pamięta o tym."

- Antoine De Saint-Exupery "Mały Książę"

W długi weekend brałam udział w charytatywnym Rajdzie Koguta ?, z którego cała zebrana kwota została przeznaczona na cele charytatywne ?. O co chodzi? O dobrą zabawę i dobre rzeczy 🙂 A dodatkowo o propagowanie dawnej motoryzacji, kultury i wzajemnej pomocy na drogach ?. W rajdzie mogły wziąć udział pojazdy wyprodukowane w Polsce lub w bloku wschodnim, które mają min. 15 lat oraz wszystkie pozostałe pojazdy wyprodukowane do roku 1994.

W liczbach:
– 6 edycja
– ponad 1600 załóg
– 600 kilometrów żukiem z Oławy do Giżycka

Podczas całego rajdu, zebraliśmy 969 653,91 zł, z czego 150 000zł zostało przeznaczone na ultrasonograf do oławskiego szpitala, 34 500zł na remont rajdowego samochodu, który miał poważny wypadek, a reszta została rozdzielona na 108 zgłoszonych wcześniej osób/instytucji potrzebujących, czyli otrzymali dokładnie po 7269,94zł.

Aby pojechać w rajdzie skorzystałam z urlopu na czynienie dobra #MarzycielePomagają, a dodatkowo Katalog Marzeń dorzucił się do zbiórki i był sponsorem nagród! I za to lubię tę pracę – za duże, fioletowo-różowo-pomarańczowo-żółte serce! ????

Więcej o rajdzie znajdziesz tutaj.

KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *