11 stycznia, 2022

Ania i dwie urocze seniorki

Wolontariusze, którzy wzięli udział w projekcie:

"Szczęście nie jest rezultatem tego, co zdobywamy – ale tego, co dajemy."

- Ben Carson

Wielokrotnie pisaliśmy o tym, że jako Marzyciele Pomagają docieramy do osób z różnymi potrzebami. Nie zawsze są to zorganizowane akcje. Czasem to wyciągnięcie ręki do samotnej osoby, którą los postawił w nowych okolicznościach. Chęć podarowania uśmiechu na twarzy, spędzenia z kimś kilku chwil. Sprawienie, aby ktoś poczuł się ważny.

Co się za tym kryje? Na to pytanie odpowie nasza Ania: „Miałam niezmierną przyjemność wykorzystać jeden dzień prackowy na projekt #MarzycielePomagają! Podczas tego dnia piekłam pierniczki dla seniorek, z mojego bloku, aby umilić im Święta! „.


Mąż jednej z Pań odszedł nagle z powodu choroby. Jak mówi Ania: „zależało mi, aby chociaż na chwilkę wywołać uśmiech na jej twarzy i zostawić coś smacznego na okres świąteczny!”

Ania w ramach swojego urlopu spędziła czas z dwiema uroczymi starszymi paniami, które otrzymały od niej świąteczne wypieki. „Panie Seniorki były zachwycone, a mi było miło widzieć uśmiech na ich twarzach! Bardzo się cieszę i dziękuję za możliwość skorzystania z takiego dnia!”.

KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *