17 sierpnia, 2021

Piszemy dla fundacji Mam Marzenie

Wolontariusze, którzy wzięli udział w projekcie:

"I właśnie radość, którą daje pomaganie cierpiącym jest Mocą, która ich leczy."

- Dorota Terakowska

Jak wskazuje sam tytuł, nawiązaliśmy kontakt z fundacją Mam Marzenie, a to oznacza… Marzyciele Pomagają znowu w akcji! Jak wygląda zdalne niesienie pomocy i kto tym razem zaangażował się w dobroczynną akcję? Na te i wiele więcej pytań, odpowiemy w poniższym wpisie.

Marzyciele pomagają znowu w akcji

Klaudia, Gosia i Asia. Tym razem to one wybrały swój marzycielski urlop i przeznaczyły go na niesienie pomocy w ramach akcji Marzyciele Pomagają. Padło na fundację Mam Marzenie. Za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych szukali Oni wolontariuszy, ze smykałką do tworzenia tekstów. Widząc to Katalog Marzeń musiał odpowiedzieć. Czym dokładnie zajęły się dziewczyny? Nasz nieustraszony team copywriterski, zajął się tym, co potrafi z pewnością najlepiej… pisaniem! Dziewczyny skontaktowały się z wolontariuszką fundacji – Katarzyną. Okazało się, że powstaje nowa strona fundacji, dzięki którym spełnianie marzeń jej Małych Podopiecznych, stanie się jeszcze łatwiejsze! Strona wciąż jest w modernizacji i wymaga pracy, dlatego dziewczyny z pewnością jeszcze nie raz skontaktują się z Katarzyną, tym samym, kontynuując projekt Marzyciele Pomagają fundacji Mam Marzenie.

Na czym polega praca Copywritera w ramach Marzyciele Pomagają?

Najlepszą odpowiedzią jest zawsze: to zależy! I mimo, że to naprawdę zależy od okoliczności, postaramy się (w dużym skrócie) odpowiedzieć na to pytanie. Team Copy z działu Marketingu zajął się treścią i jego optymalizacją, na przyszłej stornie fundacji Mam Marzenie. Klaudia, Gosia i Asia, dokonały korekty tekstu i zaproponowały rozwiązania, które usprawnią wyszukiwanie strony w Internecie. To pierwszy etap działań, który na nie czekał. Teraz dziewczyny przeszły w stan rezerwy, ale czujnie oczekują kolejnych zadań od wolontariuszki Katarzyny.

Dzień wolnego na pomoc w Fundacji Mam Marzenie

Katalog Marzeń to miejsce, dla którego idea spełniana marzeń to nie tylko motto biznesu, a szansa na istotnie zmienianie świata. Właśnie dlatego projekt Marzyciele Pomagają jest dla nas tak ważny. Tym milej było nam wykorzystać dni naszego płatnego urlopu, na pomoc miejscu, tak bliskiemu celom i ideom naszej firmy. Fundacja Mam Marzenie pomaga spełniać pragnienia ludzi. My również zawodowo zajmujemy się spełnianiem snów, ostatnio nawet, sponsorując naszych Marzycieli i pomagamy w dotarciu do wymarzonych celów. Dlatego możliwość niesienia pomoc tak fantastycznemu miejscu w ramach Marzyciele Pomagają, sprawia nam uśmiech na twarzy. Czekamy na nowe zadania i kontynuujemy ten projekt. Was natomiast, zapraszamy do odwiedzenia strony fundacji i pamiętajcie, niesienie pomocy nic nie kosztuje, mnoży tylko radość!

KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *